با تشکر از اعتماد شما عزیزان

با تشکر از تمامی دوستانی که چه از طریق ایمیل و چه از طریق وبلاگ با ما تماس گرفتن لازم هست که چند مورد رو در رابطه با مدارکی که میفرستن اشاره کنیم.

چند نفر از دوستان عکسهایی رو که فرستادن یا عکس سال قبل هست و یا اندازش از 600*600 پیکسل کمتر  است. عکسی رو که میفرستید حتما باید از اندازه گفته شده بزرگتر باشه. هیچ کدام از عکسهای کوچکتر قابل تبدیل به اندازه مورد نیاز نیست حتی 599*599 چون اداره ایمیگریشن از روی عکس شما تشخیص خواهند داد که یک بار شرکت کردید یا دوبار.

ایمیلهایی که با نام لاتاری به شما فرستاده میشه دو دسته هستند یا وعده پولی رو به شما میدن که این موضوع مطمئنا دروغ هست و به ما هم ربطی نداره ولی در مورد مواردی که برای لاتاری گرین کارت فرستاده شده حتما باید اطمینان کافی رو پیدا کنید و اگر نیاز شد برای ما بفرستید تا در موردش تحقیق کنیم.

آدرس داده شده می تونه هم آدرس شما در آمریکا باشه و هم در ایران و یا اینکه ما برای شما آدرس بدیم.

حداقل مدرک مورد نیاز برای شرکت در لاتاری دیپلم هست یعنی 12 سال باید درس خوانده باشید و دیپلم هم داشته باشید. ضمنا نیازی به فرستادن اسکن دیپلم برای ما نیست.

یک بار دیگه از اعتماد شما ممنونیم .

در مورد وبلاگ و با توجه به این که قصد داریم تک تک مواردی رو که یک مهاجر بعد از ورودش به امریکا باید انجام بده بنویسیم نیاز به یک سایت گسترده هست ولی متاسفانه الان فرصتش نیست چون این وب سایت نیاز به جستجوی دقیق بعضی مطالب داره. مثلا در مورد نوع اینکه چطور باید پول رو به بانک گذاشت چندین مطلب هست که باید تمام جوانبش گفته بشه ولی مطمئن هستم که جواب خیلی از سوالها رو خواهد داد.

امیدوارم که به کمک خداوند بتونیم این وب سایت رو برای سال آینده راه اندازی کنیم البته با کمک شما و سفرنامه های بعد از رسیدن به آمریکا.

 

  
نویسنده : US GREEN CARD LOTTERY REGISTRATION GROUP ; ساعت ٦:۳٠ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٧/٧/۱٧
تگ ها :