مبلغ ثبت نام لاتاری گرین کارت امریکا

با توجه به سوالاتی که راجع به مبلغ ثبت نام میشه و عده ای قبل از دادن مشخصات بیشتر در مورد مبلغ ثبت نام سوال می کنن و ما هم مجبور هستیم یک ایمیل اضافی هم به همین دلیل بزنیم؛ بهتر دونستیم نسبت به اعلام اون از طریق وبلاگ اقدام کنیم.

متقاضیان داخل ایران

مبلغ ثبت نام

تعداد تقاضانامه (application)

وضعیت تاهل

15000 تومان

1

مجرد

30000 تومان

2

متاهل

توضیحات : به ازای هر فرزند کمتر از 21 سال 10000 تومان و به ازای هر فرزند بین 18 تا 21 سال به علت افزایش شانس قبولی به 3 برابر 15000 تومان دریافت خواهد شد.

 

متقاضیان خارج از ایران

مبلغ ثبت نام

تعداد تقاضانامه (application)

وضعیت تاهل

25 دلار

1

مجرد

50 دلار

2

متاهل

توضیحات : به ازای هر فرزند کمتر از 21 سال 15 دلار و به ازای هر فرزند بین 18 تا 21 سال به علت افزایش شانس قبولی به 3 برابر 25 دلار دریافت خواهد شد.

 

در مورد قیمتها قضاوت بعهده خود شماست و اگر افرادی هستند که بعد از تحقیق و مقایسه قیمت ها به این نتیجه رسیدند که هنوز قیمتها بالاست به نظر من بهتر هست که اصلا فکر اومدن به آمریکا رو از ذهنشون بیرون کنن. البته به دو دلیل اول اینکه احتمال پر کردن اشتباه فرم ها هست و بعد از قبولی یک عمر خودشون رو سرزنش خواهند کرد و دوم اینکه این مبلغ در آمریکا فقط پول یک وعده نهار و شام هست و اونها مطمئنا در روزهای اول نمیتونن سختی های اولیه رو تحمل کنن.

در ضمن به افرادی که 10 نفر از دوستان یا اعضای فامیلشون با REFERRAL CODE اونها ثبت نام بکنند هزینه ثبت نام اونها برگردانده خواهد شد. 

من فکر میکنم که مبلغ پایین ثبت نام بتونه نشان دهنده این باشه که هدف ما کمک به پر کردن فرمها به صورت درست هست. هر چند من اعتقاد دارم ارزش این کار خیلی بیشتر از مبلغی هست که دریافت میشه.

مطلب را به بالاترین بفرستید: Balatarin

  
نویسنده : US GREEN CARD LOTTERY REGISTRATION GROUP ; ساعت ۱:۱۱ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٧/٧/۱٥
تگ ها :