برای ثبت نام لاتاری سال 2012 زودتر اقدام کنید.

 

با سلام خدمت تمام دوستانی که از طریق این وبلاگ ثبت نام رو انجام دادند.

متاسفانه امسال هم مثل سالهای قبل همه در لحظات آخر به فکر ثبت نام افتادند بطوریکه در این لحظه حدود پنجاه نفر مشخصاتشون رو فرستادند که خیلی از اونها هم مشکل دارند.

به همین دلیل از امسال قرار بر این هست که مدارک را در طول سال جمع کنیم و بعد از رفع مشکلات و نامه نگاری ها آماده باشیم برای ثبت نام سال بعد.

همه ساله در روزهای آخر سایت اداره مهاجرت دارای ترافیک بیش از حد هست و متاسفانه ما حتی با وجود داشتن سرعت بالای اینترنت در خارج از کشور امکان ثبت نام رو بسختی داریم بنابر این ثبت نام زودتر شما عزیزان هم به نفع خود شماست و هم اینکه احتمال از دست دادن فرصت ثبت نام رو پایین خواهد آورد.

اما مشکلاتی که امسال بیشتر دوستان داشتند عبارت بودند از:

نوشتن فارسی نام و نام خانوادگی که در بیشتر موارد با پاسپورت هم همخوانی نداشت. افرادی که پاسپورت دریافت کردند حتما باید اسمی رو که برای ما ارسال میکنند با پاسپورت اونها همخوانی داشته باشه.

مورد بعدی ابعاد عکس بود که حتما باید 600 * 600 بوده باشه. قسمتی که در سایت اداره مهاجرت هست فقط و فقط ابعاد عکس رو کنترل میکنه. بنابراین مشخصات عکس حتما باید با قوانین اداره مهاجرت مطابقت داشته باشه در غیر اینصورت علارغم قبولی عکس از طرف سایت ثبت نام شما باطل خواهد بود.

محل تولد و سهمیه بندی ویزاها از موارد بعدی هست که حتما باید رعایت بشه. اگر شما تمام اطلاعات رو درست وارد کرده باشید ولی از سهمیه کشور دیگری استفاده کرده باشید و قبول هم شده باشید قبولی شما رد خواهد شد.

ثبت نام رو فقط یک بار انجام دهید.

و چندین موارد دیگر که احتمال رد کردن فرم و بطور کلی ثبت نام شما رو باطل خواهد کرد.

دوستانی که مایل هستند از طریق این وبلاگ ثبت نام خود و خانوادشون رو انجام بدن فقط و فقط با ایمیل USAGCL@YAHOO.COM تماس بگیرند. ضمنا تمامی ایمیلها بعد از رسیدن دارای شماره خواهند شد که در قسمت SUBJECT نوشته میشه و باید بصورت REPLY به همون ایمیل انجام بشه. این ایمیل فقط جهت ثبت نام بوده و هیچ گونه سوالی رو پاسخگو نخواهد بود.

دلیل این مطلب این هست که ما باید بصورت کلی از جریان کیس شما مطلع باشیم. امسال عده ای عکس رو یک بار فرستاده بودند و مشخصات و فیش بانکی رو در یک ایمیل دیگر که امکان پیدا کردن کیس رو کاهش میده و زمان بیشتری رو هم نیاز خواهد داشت. همینطور فقط یک بار SEND رو فشار بدهید مطمئن باشید که ما ایمیل رو دریافت کرده و در اولین فرصت جواب خواهیم داد.

GOOD LUCK برای تمامی شرکت کنندگان لاتاری امسال.

  
نویسنده : US GREEN CARD LOTTERY REGISTRATION GROUP ; ساعت ٩:٢٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٩/۸


مهلت ثبت نام را از دست ندهید

فقط شش روز تا پایان زمان ثبت نام لاتاری که سی ام نوامبر هست زمان باقیست.

لطفا در فرستادن عکس دقت کنید و طبق وبسایت ایمیل شده عمل کنید.

برای ثبت نام از طریق این وبلاگ فقط و فقط با ایمیل USAGCL@yahoo.com تماس بگیرید

بعد از قبولی شما از این طریق گرین کارت لاتاری امریکا را دریافت خواهید کرد. نتایج قرعه کشی گرین کارت لاتاری حدودا از خرداد ماه تا شهریور ماه هر سال اعلام میشود.

  
نویسنده : US GREEN CARD LOTTERY REGISTRATION GROUP ; ساعت ۱٢:٤٢ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٩/٤